Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Apasatoare limba STERILE, GAROU AUTOMAT
- Număr anunț
- DA23101411
- Autoritate contractantă
- SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33698000-9 · Produse pentru uz clinic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,70 RON
- Valoare atribuită
- 206,70 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 12:44
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 16:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
206,70 RON
din 206,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro