Ofertă acceptată Cumpărare directă

Epirubicina 2mg/ml sol.inj*1fl*50ml ATV (EPIRUBICINUM)-184673931

Număr anunț
DA23100355
Autoritate contractantă
SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,64 RON
Valoare atribuită
448,64 RON
Data publicării
22.05.2019 12:09
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 16:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,64 RON

din 448,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.