Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie FLUCONAZOL KABI 2mg/ml - 200mg/100ml, CLORURA DE SODIU 0,9% 500ml

Număr anunț
DA23096866
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
Cod CPV
33651200-0 · Antimicotice pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.920,85 RON
Valoare atribuită
31.920,85 RON
Data publicării
22.05.2019 10:22
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.920,85 RON

din 31.920,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.