Ofertă refuzată Cumpărare directă

PRIMER 50 NMOL 50 NMOL

Număr anunț
DA23064684
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.075 RON
Valoare finală
6.075 RON
Data publicării
17.05.2019 11:48
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.