Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Periute de dinti de unica folisinta pe canule de succtiune pentru igiena orala a pacientilor imobili
- Număr anunț
- DA23072109
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
- Cod CPV
- 33711700-4 · Articole si preparate pentru igiena bucala sau dentara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.950 RON
- Valoare atribuită
- 5.950 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 09:53
- Termen limită
- 25.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.950 RON
din 5.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro