Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Autoturism cu tracțiune 4x2
- Număr anunț
- DA23101132
- Autoritate contractantă
- Administratia Municipala pentru Consolidarea Cladirilor cu Risc Seismic (CUI 37047959)
- Furnizor / câștigător
- REDAC SRL (CUI RO11392104)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.714 RON
- Valoare atribuită
- 45.714 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 12:34
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.714 RON
din 45.714 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro