Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale reparatii curente

Număr anunț
DA23096396
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44334000-0 · Profile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,94 RON
Valoare atribuită
42,94 RON
Data publicării
22.05.2019 10:08
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,94 RON

din 42,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.