Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet profile metalice si electrozi

Număr anunț
DA23091498
Autoritate contractantă
ELTRANS S.A. BOTOSANI (CUI RO10863041)
Furnizor / câștigător
BAZA DE APROVIZIONARE-DESFACERE B.A.D. SA (CUI RO13569602)
Cod CPV
44334000-0 · Profile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.533,84 RON
Valoare atribuită
3.533,84 RON
Data publicării
21.05.2019 13:24
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.533,84 RON

din 3.533,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.