Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie insigne de piept ( numar matricol)

Număr anunț
DA23061005
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
Furnizor / câștigător
PORTALIS MEDIA PROJECT SRL (CUI RO33198436)
Cod CPV
35123400-6 · Ecusoane de identificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.750 RON
Valoare atribuită
35.750 RON
Data publicării
17.05.2019 09:40
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 06:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.750 RON

din 35.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.