Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii Intretinere si R.S.V.T.I
- Număr anunț
- DA23094328
- Autoritate contractantă
- MUZEUL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4221217)
- Furnizor / câștigător
- UTIL INSTAL 96 SRL (CUI RO8077735)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.074 RON
- Valoare atribuită
- 16.074 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 15:25
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.074 RON
din 16.074 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro