Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICAT STINGATOARE P6; P3; G2; P1

Număr anunț
DA23094021
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU (CUI 3797085)
Furnizor / câștigător
GECOMAR 60 EXIM SRL (CUI RO6365251)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,50 RON
Valoare atribuită
137,50 RON
Data publicării
21.05.2019 15:10
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,50 RON

din 137,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.