Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Balon cu fund rotund cu un singur gat 100ml/Acetonitril PENTRU CROMATOGRAFIE HPLC
- Număr anunț
- DA23098725
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI RO13221445)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI RO12178991)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 679,10 RON
- Valoare atribuită
- 764,10 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 11:20
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
764,10 RON
din 679,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro