Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pahare albastre, PP 200ml unica folosinta
- Număr anunț
- DA23097060
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 217,80 RON
- Valoare atribuită
- 217,80 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 10:28
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 11:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
217,80 RON
din 217,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro