Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,5% sub estimat

ACHIZITIE PACHET ECHIPAMENT SPORTIV PENTRU ECHIPA DE FOTBAL, COM. ORTISOARA, JUD. TIMIS

Număr anunț
DA23088986
Autoritate contractantă
COMUNA ORTISOARA (PRIMARIA ORTISOARA) (CUI 5049919)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.159,66 RON 4,5% sub estimat
Data publicării
21.05.2019 11:48
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.159,66 RON

din 7.500 RON estimat 4,5%

Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 340,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.