Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banca pentru recuperare cvadricepsi
- Număr anunț
- DA23087190
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI RO26128977)
- Furnizor / câștigător
- DERMAOXY ROMANIA SRL (CUI 32397210)
- Cod CPV
- 37440000-4 · Echipament de fitness (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.803,77 RON
- Valoare atribuită
- 7.803,77 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 10:45
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 17:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.803,77 RON
din 7.803,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro