Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie PREMII SPORT ÎN AER LIBER

Număr anunț
DA23080132
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara "Zona Metropolitana Craiova (CUI 27027075)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.604,04 RON
Valoare atribuită
4.604,04 RON
Data publicării
20.05.2019 14:26
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.604,04 RON

din 4.604,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.