Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legitimatie caserata, ecuson PVC personalizat, Ecuson personalizat

Număr anunț
DA23105358
Autoritate contractantă
Electrocentrale Constanta S.A. (CUI RO33636420)
Furnizor / câștigător
SIAN IMAGE MEDIA SRL (CUI RO24242710)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550 RON
Valoare atribuită
550 RON
Data publicării
22.05.2019 14:49
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 16:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550 RON

din 550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.