Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de birou-consumabile

Număr anunț
DA23100739
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUNCUIUS (CUI 4390496)
Furnizor / câștigător
BAMBINO SRL (CUI RO12088619)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
960,56 RON
Valoare atribuită
960,56 RON
Data publicării
22.05.2019 12:21
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

960,56 RON

din 960,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.