- Număr anunț
- DA23093197
- Autoritate contractantă
- Directia Regionala de Statistica Braila (CUI 4343036)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176,46 RON
- Valoare atribuită
- 176,46 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 14:35
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
176,46 RON
din 176,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro