Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Husa saltea VINILIN PVC cu fermoar, DIMENSIUNI LA ALEGERE - PRODUCATOR- CEL MAI MIC PRET DE PE SICA
- Număr anunț
- DA23092608
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.100 RON
- Valoare atribuită
- 3.100 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 14:12
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.100 RON
din 3.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro