Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cu materiale de constructii conform anunt de publicitate ADV1079901

Număr anunț
DA23096048
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.576,42 RON
Valoare atribuită
5.576,42 RON
Data publicării
22.05.2019 09:58
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.576,42 RON

din 5.576,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.