Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
Reabilitare/modernizare Scoala gimnaziala in sat Aurora,comuna Cujmir, judetul Mehedinti
- Număr anunț
- SCN1043017
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUJMIR (CUI 4426476)
- Furnizor / câștigător
- EURODULGHER SRL (CUI 35117420)
- Cod CPV
- 45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.189.361,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.134.812,55 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 09.05.2019 17:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1019062
- Termen limită
- 30.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047849
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_instructiuni.pdf.p7s
- Clauze contractuale_Scoala Aurora.doc.p7s
- FisaDate_DF1047849.pdf
- PT_Sc.Aurora.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODULGHER SRL CUI RO35117420
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALBERTO COMP S.R.L. CUI 15256750
Valoare atribuită
1.134.812,55 RON
din 1.189.361,27 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 54.548,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.