Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat
Achiziția lucrărilor de execuție la obiectivul de investiții “POD ACCES MĂNĂSTIREA ALMAS, CALAMITAT IN URMA FENOMENELOR HIDROMETEOROLOGICE PERICULOASE DIN ANUL 2010, COMUNA GÂRCINA, JUDEȚUL NEAMȚ”
- Număr anunț
- SCN1043014
- Autoritate contractantă
- Comuna Gircina (CUI 2612910)
- Furnizor / câștigător
- ROGLAS IND SRL (CUI 15727903)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 704.853,05 RON
- Valoare atribuită
- 668.428,12 RON 5,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.05.2019 16:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1025552
- Termen limită
- 29.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047873
Documente
Documentația de atribuire
- 06. modele de formulare-semnat.docx.p7s
- 07. model de contract-semnat.docx.p7s
- 4.DTAC-semnat.7z.p7s
- CAIET DE SARCINI POD05072019-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047873.pdf
- MEMORIU TEHNIC1-semnat.7z.p7s
- MEMORIU TEHNIC2-semnat.7z.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROGLAS IND SRL CUI RO 15727903
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MADNIKO NEWEDIL SRL CUI RO28321582
Asociați 1
S.C. DALEX GRUP SRL CUI RO12502264
Valoare atribuită
668.428,12 RON
din 704.853,05 RON estimat
5,2%
Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 36.424,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.