Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

Furnizare condimente ce intră în structura normelor de hrană a deținuților ce urmează a fi achiziţionate în perioada 01.09.2019 – 31.08.2020

Număr anunț
CN1012807
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15872200-3 · Mirodenii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.800 RON
Valoare atribuită
6.700 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
09.07.2019 01:47
Anunț de atribuire
CAN1020725
Termen limită
09.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 130-318320
Documentație de atribuire
DF1054016

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

6.700 RON

din 6.800 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.