Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,1% sub estimat
Achiziţionarea unor sisteme de calcul (calculatoare) portabile
- Număr anunț
- SCN1043010
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
- Furnizor / câștigător
- HERALD SRL (CUI 7384634)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.900 RON
- Valoare atribuită
- 182.696 RON 9,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.05.2019 16:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1019773
- Termen limită
- 24.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1047865
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HERALD SRL CUI RO 7384634
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ANTONIANIS S.R.L. CUI RO 28840113
Valoare atribuită
182.696 RON
din 200.900 RON estimat
9,1%
Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 18.204 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.