Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet piese auto pentru ISU Barbu Catargiu jud.Ialomita
- Număr anunț
- DA23103939
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
- Furnizor / câștigător
- DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI RO14228824)
- Cod CPV
- 35421100-2 · Motoare si piese de motoare pentru vehicule militare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 976 RON
- Valoare atribuită
- 976 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 14:03
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
976 RON
din 976 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro