Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa WILO TWU 4-0821 3

Număr anunț
DA23103659
Autoritate contractantă
COMUNA ZATRENI (PRIMARIA COMUNEI ZATRENI JUD. VALCEA) (CUI 2541380)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI RO24884931)
Cod CPV
42122430-3 · Pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.192 RON
Valoare atribuită
6.192 RON
Data publicării
22.05.2019 13:55
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.192 RON

din 6.192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.