Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch D-Link DGS-1100-08, 8 x 10/100/1000
- Număr anunț
- DA23096653
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Oltenia -Dolj (CUI 4553984)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,08 RON
- Valoare atribuită
- 252,08 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 10:15
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252,08 RON
din 252,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro