Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet baterii Hotel Sport

Număr anunț
DA23100725
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,70 RON
Valoare atribuită
374,70 RON
Data publicării
22.05.2019 12:20
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,70 RON

din 374,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.