Atribuită Anunț de participare

Acord cadru de furnizare consumabile pentru diabet

Număr anunț
CN1012800
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.294.404 RON
Data publicării
09.07.2019 01:46
Anunț de atribuire
CAN1022300
Termen limită
12.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 130-318322
Documentație de atribuire
DF1054077

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 12.294.404 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pompa de insulina cu senzori de monitorizare continua a glicemi… 2.810.000 RON
2 Pachet sistem de monitorizare continua a glicemiei cu consumabi… 7.912.200 RON MEDTRONIC ROMANIA
3 Pachet pompa de insulina cu utilizare in special la adulti 216.000 RON Anulat
4 Pachet pompa de insulina cu utilizare la copii si gravide 234.000 RON
5 Seturi consumabile pentru pompe de insulina Paradigm sau echiva… 265.200 RON
6 Seturi consumabile pentru pompe de insulina Accu-Check sau echi… 857.004 RON DELTAMED

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.