Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat

,,Aparatură de laborator pentru Facultatea de Medicină și Farmacie (Tranșa 1/2019 – Tehnică dentară)’’.

Număr anunț
CN1012802
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
39181000-4 · Mese de lucru de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440.352 RON
Valoare atribuită
424.580 RON 3,6% sub estimat
Data publicării
09.07.2019 01:47
Anunț de atribuire
CAN1026739
Termen limită
19.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 130-318325
Documentație de atribuire
DF1054136

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (16)

Estimat: 440.352 RON Adjudecat: 424.580 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ,,Aparat pentru topire și turnare cu accesorii’’. 34.033 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 26.051 RON ↓23,5%
2 ,,Paralelograf’’. 31.764 RON MEDIDENT EXIM S.R.L. 31.760 RON
3 ,,Masă de lucru cu 2 posturi cu accesorii’’. 282.852 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 282.834 RON
4 ,,Vacuum malaxor’’. 4.621 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 3.600 RON ↓22,1%
5 ,,Pindex’’. 3.865 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 3.500 RON ↓9,4%
6 ,,Soclator umed’’. 2.773 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 2.180 RON ↓21,4%
7 ,,Steamer’’. 2.521 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 2.300 RON ↓8,8%
8 ,,Masă vibratoare’’. 4.200 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 1.890 RON ↓55,0%
9 ,,Presă hidraulică’’. 1.932 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 1.800 RON ↓6,8%
10 ,,Aparat de gutiere’’. 1.848 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 1.400 RON ↓24,2%
11 ,,Lampă foto plăci bază’’. 739 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 700 RON ↓5,3%
12 ,,Articulator, arc facial, sistem de transfer cu accesorii’’. 19.530 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 18.495 RON ↓5,3%
13 ,,Chiuvetă pentru duplicare’’. 6.048 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 5.400 RON ↓10,7%
14 ,,Cuvete pentru ambalat proteze’’. 4.410 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 3.900 RON ↓11,6%
15 ,,Ringuri mari, ringuri mici, ocluzoare’’. 6.105 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 5.770 RON ↓5,5%
16 ,,Compresor’’. 33.111 RON TEHNODENT POKA S.R.L. 33.000 RON ↓0,3%

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIDENT EXIM SRL CUI RO 11105860
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIDENT EXIM SRL CUI RO 11105860
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNODENT POKA SRL CUI RO 1813923
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

424.580 RON

din 440.352 RON estimat 3,6%

Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 15.772 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.