Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SCULE SI ACCESORII

Număr anunț
DA23098428
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Plopenii Mari (CUI 23383622)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
706,79 RON
Valoare atribuită
706,79 RON
Data publicării
22.05.2019 11:11
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

706,79 RON

din 706,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.