Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Desktop PC ASUS FX10CP-RO002D cu procesor Intel® Core™ i5-8400 pana la 4.00 GHz, Coffee Lake,

Număr anunț
DA23095234
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
48623000-1 · Pachete software pentru sisteme de operare pentru microcomputere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.504,18 RON
Valoare atribuită
4.504,18 RON
Data publicării
21.05.2019 16:57
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.504,18 RON

din 4.504,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.