Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon cu IP conform anunt de publicitate nr. ADV1079919
- Număr anunț
- DA23103257
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.040 RON
- Valoare atribuită
- 3.040 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 13:40
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.040 RON
din 3.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro