Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de accesorii ptr. fotocopiator

Număr anunț
DA23102589
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV GHEORGHENI – VAROSI SPORT KLUB GYERGYO – VSK GYERGYO (CUI 34157710)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23,69 RON
Valoare atribuită
23,69 RON
Data publicării
22.05.2019 13:21
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23,69 RON

din 23,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.