Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hard disk intern 4 TB / 4 TB Red Pro / DVD - RW
- Număr anunț
- DA23099470
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 32350000-1 · Piese pentru echipament audio si video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.303,37 RON
- Valoare atribuită
- 2.303,37 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 11:42
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.303,37 RON
din 2.303,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro