Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet produse alimentare

Număr anunț
DA23094153
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINA (CUI 2806193)
Furnizor / câștigător
VILA PARK SRL (CUI 13157288)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.572,68 RON
Valoare atribuită
1.572,68 RON
Data publicării
21.05.2019 15:17
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.572,68 RON

din 1.572,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.