Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat
Proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări pentru realizarea obiectivului ”MODERNIZARE DJ 173, km 15+245 - 22+000, BUDACU DE SUS-ȘOIMUȘ”
- Număr anunț
- CN1012782
- Autoritate contractantă
- Judetul Bistrita-Nasaud (CUI 4347550)
- Furnizor / câștigător
- INDEMINAREA PRODCOM SRL (CUI 4346571)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.446.509,23 RON
- Valoare atribuită
- 9.210.891,22 RON 11,8% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2019 09:34
- Anunț de atribuire
- CAN1029945
- Termen limită
- 08.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053330
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini Budacu de Sus - Soimus 25.06.2019-semnat.pdf.p7s
- 2. Proiect contract Budacu de Sus - Soimus 25.06.2019-semnat.pdf.p7s
- 3. Modele formulare - Budacu de Sus-Soimus 25.06.2019-semnat.docx.p7s
- 4. Formular de Propunere tehnica 25.06.2019-semnat.docx.p7s
- 5. DALI parte scrisa si desenata-semnat.rar.p7s
- 6. Studiu geo +topo-semnat.rar.p7s
- 7. Avize, expertiza, CU-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1053330.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
INDEMINAREA PRODCOM SRL CUI RO 4346571
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIFERIT SRL CUI RO 13845570
Subcontractanți 3
ENERGO POWER SRL CUI RO 21779923
ROLAND SURVEY S.R.L. CUI RO28397157
TOTAL PROIECT SRL CUI RO 16049000
Terți + subcontractanți 1
STARCOM EXIM SRL CUI RO 8030228
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Terți susținători 1
ROAD DESIGN SRL CUI RO 24132190
Valoare atribuită
9.210.891,22 RON
din 10.446.509,23 RON estimat
11,8%
Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 1.235.618,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.