Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INSTALARE A TEHNICII DE COMUNICATII PE AUTO RENAULT TRAFIC MAI 44691 CONFORM DEVIZ

Număr anunț
DA23093257
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BUZAU (CUI 7962150)
Furnizor / câștigător
NICAR SRL (CUI RO1157250)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
876,47 RON
Valoare atribuită
876,47 RON
Data publicării
21.05.2019 14:37
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

876,47 RON

din 876,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.