Ofertă refuzată Cumpărare directă

Serviciu legislatie Indaco Lege5 Online - 1 cont

Număr anunț
DA23091073
Autoritate contractantă
Centrul Cultural al Sectorului 1 al Municipiului Bucuresti (CUI 38281523)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
Cod CPV
75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare finală
1.400 RON
Data publicării
21.05.2019 13:09
Data finalizării
22.05.2019 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.