Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon fix cu fir MYRIA Desk MY9001, negru
- Număr anunț
- DA23092402
- Autoritate contractantă
- Orasul Cugir (CUI 5146873)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32552110-1 · Telefoane fara fir (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58,74 RON
- Valoare atribuită
- 58,74 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 14:05
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2019 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58,74 RON
din 58,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro