Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Achizitie masini de aspect vizual munitie de infanterie: LOT 1 - pentru cal. 9 mm, cu cadenta minima de 120 buc/min + Kit de conversie cal. 7,62x51 mm; LOT 2: pentru cal. 5,56x45 mm, cu cadenta minima de 120 buc/min + Kit de conversie cal. 7,62x39 mm

Număr anunț
CN1012759
Autoritate contractantă
Uzina Mecanica Sadu S.A. (CUI 14373832)
Furnizor / câștigător
INTERARMS IMPEX SRL (CUI 34620937)
Cod CPV
42990000-2 · Diverse utilaje cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050.000 RON
Valoare atribuită
1.039.500 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
06.07.2019 01:46
Anunț de atribuire
CAN1026331
Termen limită
06.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 129-315868
Documentație de atribuire
DF1053957

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.050.000 RON Adjudecat: 1.039.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achizitie masina de aspect vizual munitie de infantrerie: LOT … 525.000 RON INTERARMS IMPEX SRL 1.039.500 RON
2 Achizitie Mașină de aspect vizual munitie de infanterie pentr… 525.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
PETAL SA CUI RO 841186
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
PETAL SA CUI RO 841186
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.039.500 RON

din 1.050.000 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 10.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.