Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii foto-video
- Număr anunț
- DA23097814
- Autoritate contractantă
- Orasul Curtici (CUI 3519402)
- Furnizor / câștigător
- ARDELEAN BOGDAN-FLORIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 24612724)
- Cod CPV
- 79960000-1 · Servicii de fotografie si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare finală
- 1.000 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 10:52
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.