Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit revizie generala (6 ani) aparate de respirat tip ARIAC PLUS / ARIAC FIRE PLUS

Număr anunț
DA23090043
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
Furnizor / câștigător
PROSALV SRL (CUI RO6445431)
Cod CPV
50600000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a materialelor de securitate si aparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.845 RON
Valoare atribuită
9.845 RON
Data publicării
21.05.2019 12:31
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.845 RON

din 9.845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.