Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Epson EB-W41 3LCD, WXGA, 1280 x 800, 16:10, HD Ready 3600

Număr anunț
DA23093363
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.899,99 RON
Valoare atribuită
1.899,99 RON
Data publicării
21.05.2019 14:41
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.899,99 RON

din 1.899,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.