Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Autorizare si supravegherea operatorilor economici
- Număr anunț
- DA23082468
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
- Furnizor / câștigător
- REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
- Cod CPV
- 71700000-5 · Servicii de monitorizare si de control (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.115,48 RON
- Valoare finală
- 1.115,48 RON
- Data publicării
- 20.05.2019 16:03
- Data finalizării
- 22.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.