Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 57,4% sub estimat

ACHIZITIONARE ECHIPAMENTE MEDICALE SI DISPOZITIVE PENTRU UZ MEDICAL (2 loturi)

Număr anunț
CN1012679
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.319.490 RON
Valoare atribuită
561.600 RON 57,4% sub estimat
Data publicării
04.07.2019 01:46
Anunț de atribuire
CAN1021335
Termen limită
05.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 127-310068
Documentație de atribuire
DF1053733

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.319.490 RON Adjudecat: 561.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipament radiologic mobil-interventii la patul bolnavului 562.140 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 561.600 RON ↓0,1%
2 Aparat RX digital de radiodiagnostic cu un post de grafie 757.350 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225

Valoare atribuită

561.600 RON

din 1.319.490 RON estimat 57,4%

Adjudecat la 42,6% din estimat · economie 757.890 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.