Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii transport lemn de foc

Număr anunț
DA23091524
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC DR. BOROS FORTUNAT ZETEA (CUI 4367760)
Furnizor / câștigător
KOV-COM CENTER SRL (CUI RO23464409)
Cod CPV
77210000-5 · Servicii de transport de busteni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.168,10 RON
Valoare atribuită
3.168,10 RON
Data publicării
21.05.2019 13:26
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.168,10 RON

din 3.168,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.