Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de fotografie

Număr anunț
DA23099398
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
Furnizor / câștigător
SMART DELIVERY SRL (CUI RO27703614)
Cod CPV
79961000-8 · Servicii de fotografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.500 RON
Valoare atribuită
11.500 RON
Data publicării
22.05.2019 11:40
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.500 RON

din 11.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.