Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare finala a deseurilor medicale -5 Kg

Număr anunț
DA23099092
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.096 RON
Valoare atribuită
5.096 RON
Data publicării
22.05.2019 11:31
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.096 RON

din 5.096 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.